BIBLIOTEKA AWL  


Studenci! Zapraszamy do korzystania z serwisu internetowego książek elektronicznych IBUK Libra.

 

Wszystkich czytelników Biblioteki AWL zainteresowanych korzystaniem poza Uczelnią z darmowego abonamentu zapraszamy do Działu Udostępniania Zbiorów po odbiór indywidualnego kodu PIN ważnego do 1.11.2020 r.

Serwis IBUK Libra liczy kilka tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydawanych przez najważniejsze, renomowane polskie wydawnictwa. Dzięki zaawansowanej technologii serwis daje możliwość całodobowego dostępu do wirtualnej czytelni z dowolnego miejsca i z dowolnego nośnika (komputer, laptop, tablet czy smartfon).

Wykaz tytułów widoczny jest po wpisaniu w katalogu księgozbioru Sowa SQL w polu tytułu IBUK.

Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do baz naukowych Taylor & Francis i EBSCO 

Zmiana godzin pracy OŚRODKA INFORMACJI NAUKOWEJ, BIBLIOGRAFICZNEJ I PATENTOWEJ

Od 1 października 2019 roku OINBiP będzie czynny w godzinach:

poniedziałek: 8.00-18.00

wtorek-piątek: 8.00-15.00 

 Biblioteka AWL zaprasza swoich czytelników (studentów i doktorantów, uczestników kursów i szkoleń, nauczycieli akademickich) do korzystanie z pokoi do pracy zespołowej (sala 1.063A) i indywidualnej (sala 1.063C). Pomieszczenia są wyposażone w biurka wraz z ergonomicznymi fotelami, dostęp do zasilania oraz Internetu. Z pokoi nauki własnej można korzystać w godzinach pracy Biblioteki. Obsługę prowadzi Czytelnia.

Pokoje nauki własnej będą do Państwa dyspozycji od 6.05.2019 r.

 


 Informujemy, że od tego roku wypożyczalnia Biblioteki AWL posiada nowy adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na adres można pisać w sprawie przedłużania książek, informacji o koncie bibliotecznym, informacji o księgozbiorze Biblioteki oraz ze wszystkimi pytaniami związanymi z działalnością wypożyczalni Biblioteki AWL.

Zapraszamy do kontaktu

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

 

Back to top