W dniu 21 grudnia br., w Sali Tradycji Akademii Wojsk Lądowych odbyło się uroczyste pożegnanie Remigiusza Kotlarskiego, wieloletniego pracownika Wydziału Infrastruktury AWL.

Remigiusz Kotlarski przez 45 lat pracy zawodowej związany był z Uczelnią. W jej trakcie dał się poznać jako osoba bardzo kreatywna i odpowiedzialna, służąca zawsze fachową pomocą, co stanowiło doskonały przykład dla młodszych stażem pracowników.

W tym szczególnym dniu wyrazy podziękowania za wspólną pracę oraz życzenia zdrowia i spełnienia swoich marzeń na ręce pracownika złożyli: pełniący obowiązki rektora-komendanta AWL płk dr inż. Jacek Narloch, kanclerz AWL płk dr Grzegorz Stankiewicz oraz liczne grono współpracowników.

Nasz były już pracownik, na zakończenie uroczystości, dokonał okolicznościowego wpisu do Księgi Pamiątkowej AWL.

Tekst: AWL

Zdjęcia: AWL