Rada Samorządu Studenckiego Akademii Wojsk Lądowych zorganizowała spotkanie wigilijne, dla wszystkich swoich członków, na które zaproszono władze Akademii.

Rektor-Komendant AWL, gen. bryg. dr hab. inż. Dariusz Skorupka, złożył wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości.

Kapelan Akademii Wojsk Lądowych udzielił zebranym duszpasterskiego błogosławieństwa, a następnie poświęcił dania, które znajdowały się na świątecznym stole. Życzył również podchorążym radosnych świąt w gronie rodzinnym i udanego wypoczynku podczas przerwy świątecznej.

Spotkanie przy opłatku było również okazją do dyskusji, w gronie samorządu studenckiego, na temat planów przyszłorocznych przedsięwzięć. Podsumowano również działalność samorządu w roku bieżącym.

Tekst: mjr Marcin Jasnowski

Zdjęcia: st. chor. szt. Marek Kańtoch