SAMORZĄD STUDENCKI

Październik to czas wyborów, więc i u nas nie może być inaczej ;)

Rada Samorządu Studenckiego, Rada Wydziału oraz Senat Akademii Wojsk Lądowych to organy, które zostały powołane, aby wspomóc prawidłowe funkcjonowanie
oraz rozwój Uczelni. Mają także wpływ na życie akademickie naszej społeczności.
Bycie członkiem tych organów jest niezwykłym wyróżnieniem oraz szansą nabycia nowych doświadczeń oraz dodatkowych umiejętności.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do udziału w tegorocznych wyborach do: Rady Samorządu Studenckiego, Rady Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie, Rady Wydziału Zarządzania oraz Senatu. Każdy z Was może do nas dołączyć! Zapraszamy wszystkich, którzy mają głowę pełną pomysłów, lubią wyzwania i są gotowi reprezentować studentów.

Chciałbyś wesprzeć prace na rzecz naszej społeczności studenckiej? Zasil nasze szeregi
i zgłoś się już od poniedziałku!

Harmonogram wyborów:

15 – 19.10.2018 r. – przyjmowanie zgłoszeń,

22 – 24.10.2018 r. – przedstawienie kandydatów w holu głównym budynku Dydaktycznego,

25 – 26.10.2018 r. – wybory.

Wypełnione karty zgłoszeniowe (plik poniżej) należy złożyć w Biurze Obsługi Studentów na 1 piętrze w p. 1.026 do 19 października do godziny 13.00. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie w wersji elektronicznej, przesłane na e-maila Samorządu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Kandydat na członka Rady Samorządu Studenckiego

Kandydat na przedstawiciela Studentów w Senacie Akademii Wojsk Lądowych