SAMORZĄD STUDENCKI

Po kilku miesiącach zbiórki nakrętek, jaką prowadziliśmy na terenie Akademii, chcielibyśmy podsumować ten krótki, ale jakże niezwykły okres. Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy więcej.

Warto jednak zacząć od niesamowitej osoby, która zainicjowała tą akcję. Jest to student naszej Akademii, Tomasz Kopczyński. Jego bezinteresowność i chęć pomocy spowodowała, że my jako Rada Samorządu Studenckiego postanowiliśmy przyłączyć się do tej akcji. Poprzez informacje, plakaty, Wy - drodzy Studenci, Podchorążowie, Szanowni Pracownicy Akademii – razem z nami pomogliście w tym niezwykłym przedsięwzięciu! Wspólnie zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów zakrętek, dzięki którym Kacper może korzystać z rehabilitacji, która sporo kosztuje.

Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy podziękowania za pomoc w zbiórce nakrętek. Wiemy jednak, że bez Was nie dalibyśmy rady. Dlatego bardzo Wam dziękujemy! To nasz wspólny sukces.

Ale to nie koniec, bo Kacper nadal potrzebuje naszej pomocy! W związku z czym, nadal kontynuujemy akcję zbierania nakrętek! Przypominamy, że nakrętki można wrzucać do specjalnie oznaczonych pudełek, które znajdują się w budynku dydaktycznym oraz na pododdziałach.

dyplom nakretki