SAMORZĄD STUDENCKI

DFN 2018

Dolnośląski Festiwal Nauki to coroczna impreza popularnonaukowa, która organizowana jest we wrześniu oraz październiku przez wyższe uczelnie Wrocławia, instytuty Polskiej Akademii Nauk oraz środowiska pozauczelniane. Festiwal ten skierowany jest do wszystkich zainteresowanych nauką, kulturą, sztuką oraz niezwykłymi zjawiskami otaczającego nas świata.

W tym roku będzie to już XXI edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. We Wrocławiu Festiwal planowany jest na 20-26.09.2018 r. Zapowiedzią tego wydarzenia będzie Park Wiedzy – 15-16.09.2018 r. Tym razem studenci naszej Akademii zostali zaporszeni do pomocy przy realizacji tego prestiżowego przedsięwzięcia! To jest dobra okazja na zdobycie cennego doświadczenia i nowych umiejętności. Udział wolontariuszy będzie potrzebny od 30.07 do 31.08 oraz w trakcie weekendu 15-16.09.2018 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału! Więcej informacji na stronie http://www.festiwal.wroc.pl/2018/?c=article&id=1849

Formularz zgłoszeniowy word

Pismo - wolontariat plik pdf