PZW "PIECHUR"  


Szanowne Koleżanki i Koledzy

Serdecznie zapraszamy na kolejną turę zawodów wędkarskich o tytuł „Mistrza Koła” w sezonie 2019,  które to rozpoczną się 21.09.2019 r. o g. 7.00 na użytkowanym przez Koło akwenie w miejscowości Cienin.

 

PROGRAM  ZAWODÓW

SOBOTA  – 21.09.2019 r.

 • do godz. 6.00 dojazd uczestników,
 • 6.05 - powitanie uczestników i oficjalne otwarcie zawodów,
 • 6.15- 6.50 - sprawy organizacyjne, losowanie stanowisk, zajęcie i przygotowanie stanowisk do rozpoczęcia połowu
 • 6.50 - sygnał do rozpoczęcie nęcenia,
 • 7.00 - sygnał rozpoczęcia zawodów,
 • 10.00 - informacja o czasie łowienia,
 • 10.50 - sygnał o przygotowaniu do zakończenia rywalizacji,
 • 11.00 - sygnał o zakończeniu łowienia,
 • 11.00 -11.30 - porządkowanie stanowisk, liczenie i ważenie złowionych ryb,
 • 11.30 - ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i dyplomów,
 • Piknik rekreacyjny

Przypominamy, że jest to ostatnia tura w Grand Prix Koła sezonu 2019, a łowienie odbywać się będzie metodą dowolną na dwie wędki w czasie 4 godzin. Czyn na rzecz tego akwenu planowany jest na g. 9.00 w dniu 14.09.2019 r.

Informujemy;

 •  iż w dniu 08.09.2019 r. nasza drużyna walczyć będzie w zawodach Okręgowych - „Puchar Lata”, na kanale żeglugowym Odry przy ul. Toruńskiej. Cały czas czekamy na chętnych do reprezentacji rezerwowej.
 • w dniach 11-13. 10. 2019 r. w Darłowie odbędą się zawody GRAND PRIX Polski w wędkarstwie morskim z łodzi dryfującej na przynęty sztuczne, zainteresowanych tematem odsyłamy do  Komisji Morskiej Okręgu PZW we Wrocławiu.
 • Okręg PZW we Wrocławiu w dniu 21 września 2019 r. organizuje Dzień Sprzątania Brzegów Zbiornika Mietków, chętnych do pomocy w tym przedsięwzięciu informujemy o możliwości skorzystania z transportu zorganizowanego przez Okręg, którego wyjazd zaplanowany jest z ul. Kazimierza Wielkiego ok. g. 8.00 .

Zwracamy się również z zapytaniem o chęć uczestnictwa najmłodszych adeptów sztuki wędkarstwa w planowanej wycieczce edukacyjnej, którą nasze Koło chce zorganizować dla dzieci na zakończenie sezonu w miesiącu październiku. (zainteresowanych prosimy o kontakt z Prezesem Koła)

Prosimy również o propozycje związane z przyszłorocznym sezonem jak i wszelkie uwagi dotyczące zawodów, spotkań członków na czynach oraz innych spraw bieżących.

 

 

Back to top