KLUB AWL 


W środowe południe w sercu Akademii odbył się koncert Małgorzaty Ostrowskiej z zespołem. Była to okazja do przedświątecznego spotkania całej społeczności akademickiej . Pracownicy, kadra zawodowa, studenci cywilni i podchorążowie wspólnie mogli wysłuchać największych przebojów legendarnej wokalistki zespołu Lombard, udanie kontynuującej solową karierę. Niezwykła charyzma Małgorzaty Ostrowskiej porwała całą zgromadzoną pod sceną publiczność.

W trakcie koncertu odbywała się zbiórka datków na zakup wózka inwalidzkiego dla 7-letniej Zosi - córki zmarłego żołnierza zawodowego AWL. Po koncercie została przeprowadzona licytacja fantów ufundowanych przez Akademię, takich jak pendrive’y, koszulki, kubki termiczne oraz gry planszowe. Na aukcji można było również wylicytować płyty ofiarowane na ten cel przez managment Małgorzaty Ostrowskiej, w tym najnowszy album artystki.

Licytujący, w szczególności podchorążowie, okazali się bardzo hojni, a o ich zaangażowaniu i wielkim sercu może świadczyć zebrana suma pieniędzy. Łącznie do puszek wrzucono 1817 zł, a na licytacji uzbierano 1975 zł. Najdroższy fant został zlicytowany za kwotę 200 zł, a najbardziej szczodry okazał się  podchorąży  pierwszego roku, który wylicytował kilka przedmiotów na łączną sumę 340 zł!

Uzbierana kwota wraz ze specjalnym pucharem powędruje do obdarowanej Superbohaterki wydarzenia. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!


tekst: Magdalena Mielczyk

zdjęcia: szer. pchor. Daniel Dominiak

 

Back to top