SAMORZĄD STUDENCKI

Październik to czas wyborów, więc i u nas nie może być inaczej ;)

Rada Samorządu Studenckiego Akademii Wojsk Lądowych to jedyny organ w Akademii uprawniony do reprezentowania interesów wszystkich studentów. To my – studenci organizujemy życie  akademickie naszej społeczności, mamy realny wpływ na jakość kształcenia oraz decyzje strategiczne podejmowane w Senacie Akademii. Bycie członkiem Rady jest niezwykłym wyróżnieniem oraz szansą nabycia nowych doświadczeń oraz dodatkowych umiejętności.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do udziału w tegorocznych wyborach do: Rady Samorządu Studenckiego. Każdy z Was może do nas dołączyć! Zapraszamy wszystkich, którzy mają głowę pełną pomysłów, lubią wyzwania i są gotowi reprezentować studentów.

Prowadzimy rekrutację do wszystkich czterech komisji!

• Komisji ds. Kształcenia
  • Komisji ds. Kultury i Sportu
  • Komisji ds. Informacji i Promocji
  • Komisji ds. Studentów Cywilnych

Chciałbyś wesprzeć prace na rzecz naszej społeczności studenckiej? Zasil nasze szeregi!

DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW ZORGANIZUJEMY SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE!

Harmonogram wyborów:

07 – 13.11.2019 r. – przyjmowanie zgłoszeń,

14 – 18.11.2019 r. – przedstawienie kandydatów w holu głównym budynku Dydaktycznego,

19 – 20.11.2019 r. – wybory.

Wypełnione karty zgłoszeniowe (plik poniżej) należy złożyć w Biurze Obsługi Studentów na 1 piętrze w p. 1.026 do 13 listopada do godziny 13.00.

Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie lub wysłać je w wersji elektronicznej, przesłane na e-mail Samorządu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Karta zgłoszeniowa - studenci cywilni word

Karta zgłoszeniowa - studenci wojskowi word

Plakat wybory