SAMORZĄD STUDENCKI   


Październik to czas wyborów, więc i u nas nie może być inaczej ;)

Rada Samorządu Studenckiego, Rada Wydziału oraz Senat Akademii Wojsk Lądowych to organy, które zostały powołane, aby wspomóc prawidłowe funkcjonowanie
oraz rozwój Uczelni. Mają także wpływ na życie akademickie naszej społeczności.
Bycie członkiem tych organów jest niezwykłym wyróżnieniem oraz szansą nabycia nowych doświadczeń oraz dodatkowych umiejętności.

Już po raz kolejny w naszej Akademii odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Bal Podchorążego! Ta niezapomniana uroczystość jest uhonorowaniem Naszego święta - Dnia Podchorążego, które upamiętnia wydarzenia Nocy Listopadowej z roku 1830.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na wspólne świętowanie!

Bal Podchorążego odbędzie się 17 listopada 2018 r. w Hotelu Jasek przy ulicy Sułowskiej 39 we Wrocławiu :) Już od poniedziałku możecie rejestrować się na to wielkie wydarzenie!

Po kilku miesiącach zbiórki nakrętek, jaką prowadziliśmy na terenie Akademii, chcielibyśmy podsumować ten krótki, ale jakże niezwykły okres. Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy więcej.

DFN 2018

Dolnośląski Festiwal Nauki to coroczna impreza popularnonaukowa, która organizowana jest we wrześniu oraz październiku przez wyższe uczelnie Wrocławia, instytuty Polskiej Akademii Nauk oraz środowiska pozauczelniane. Festiwal ten skierowany jest do wszystkich zainteresowanych nauką, kulturą, sztuką oraz niezwykłymi zjawiskami otaczającego nas świata.


Kacper ma dziecięce porażenie mózgowe, a także choruje na epilepsję. Na co dzień porusza się na wózku. Dzięki rehabilitacji oraz specjalistycznemu sprzętowi, Kacper miałby szansę na lepsze życie!

Możemy to zmienić!

Back to top