PZW "PIECHUR"  


SZANOWNE KOLEŻANKI I KOLEDZY

Zarząd koła informuje i serdecznie zaprasza na walne zebranie koła nr 54 „Piechur”, które odbędzie się

11.01.2019 r.,

w Akademii Wojsk Lądowych

o g. 15.45

ul. Czajkowskiego 109

(wejście przez biuro przepustek)

Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Patrząc na pogodę, aż nie chce się wierzyć, że nasze koło wędkarskie w dniu 13 października zakończyło Sezon – 2018. W koleżeńskiej i sympatycznej atmosferze rozegrano III turę zawodów, która zorganizowana została na rzece Odrze praktycznie w centrum Wrocławia. Ostatnia rywalizacja wyłoniła zwycięzców także w klasyfikacji generalnej, oraz pozwoliła cieszyć się dużą ilością brań ryb. Nagrodziła przybyłych na zawody przepiękną pogodą, co przełożyło się na doskonałe samopoczucie i nastroje wszystkich uczestników.

W dniu 14 kwietnia odbyła się I Tura Zawodów o Mistrzostwo Koła nr 54 ,,Piechur” na akwenie Cienin. Zawody zorganizował Zarząd Koła, który postarał sie o przygotowanie niezbędnych do realizacji tego zadania elementów.

Początek sezonu 2018 zwiastuje rozpoczęcie rywalizacji sportowej między najbardziej doświadczonymi wędkarzami.

Koło nr 54 ,,Piechur” działające przy Akademii Wojsk Lądowych imienia Tadeusza Kościuszki po raz pierwszy wystawiło swoją reprezentację w zawodach organizowanych przez Kapitanat Sportowy we Wrocławiu.

Uprzejmie informujemy, że na użytkowanym przez nas terenie został ponownie zamontowany szlaban wjazdowy. Po uzgodnieniach z pionem ochrony dojazd do łowiska od dnia 09.04.2018r., będzie możliwy przez Ośrodek Jazdy Konnej.

Pierwszy raz w tym roku spotkaliśmy się na użytkowanym przez Koło ,,Piechur” akwenie w miejscowości ,,Cienin”, rozpoczynając jednocześnie przygotowania do nadchodzącego wędkarskiego sezonu. 10 lutego 2018 r. kilkunastu członków naszego Koła spotkało się, aby popracować społecznie na rzecz stawu. Tradycyjnie do wykonania zainicjowano prace przy kładkach, karczowaniu zarośli, uprzątnięciu śmieci i wielu innych czynnościach, które mają na celu uporządkowanie akwenu i umilenie wolnego czasu spędzonego nad wodą.

Informujemy, że istnieje możliwość pozostawienia do opłat w sezonie 2018,

kart wędkarskich przy ulicy Kamieńskiego 13 (sklep zoologiczno-wędkarski)

w każdy poniedziałek w godz. 10-18 i sobotę w godz. 9-15

Back to top