PZW "PIECHUR"  


Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Patrząc na pogodę, aż nie chce się wierzyć, że nasze koło wędkarskie w dniu 13 października zakończyło Sezon – 2018. W koleżeńskiej i sympatycznej atmosferze rozegrano III turę zawodów, która zorganizowana została na rzece Odrze praktycznie w centrum Wrocławia. Ostatnia rywalizacja wyłoniła zwycięzców także w klasyfikacji generalnej, oraz pozwoliła cieszyć się dużą ilością brań ryb. Nagrodziła przybyłych na zawody przepiękną pogodą, co przełożyło się na doskonałe samopoczucie i nastroje wszystkich uczestników.

Miniony sezon nie należał do łatwych organizacyjnie. Nasze koło zorganizowało w sezonie szereg spotkań nie tylko poświęconych zawodom, ale również skierowanych dla dzieci jak i czynom na rzecz akwenów. Nasunęło się wiele rozwiązań i pomysłów na kolejny rok oraz jeszcze lepsze funkcjonowanie koła.

Wszystkim członkom angażującym się w roczne przedsięwzięcia zaplanowane w kole, zarząd koła serdecznie dziękuje. Mamy nadzieję, że przyszły sezon spotęguje koleżeńską współpracę i miłą atmosferę podczas spotkań, które dostarczą jeszcze większych wrażeń i sukcesów wędkarskich.

Tym, którzy nie odkładają jeszcze wędzisk, życzymy przysłowiowego połamania kija i jak największych jesiennych drapieżników.

Jednocześnie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się na początku 2019 roku.

W dniu 14 kwietnia odbyła się I Tura Zawodów o Mistrzostwo Koła nr 54 ,,Piechur” na akwenie Cienin. Zawody zorganizował Zarząd Koła, który postarał sie o przygotowanie niezbędnych do realizacji tego zadania elementów.

Początek sezonu 2018 zwiastuje rozpoczęcie rywalizacji sportowej między najbardziej doświadczonymi wędkarzami.

Koło nr 54 ,,Piechur” działające przy Akademii Wojsk Lądowych imienia Tadeusza Kościuszki po raz pierwszy wystawiło swoją reprezentację w zawodach organizowanych przez Kapitanat Sportowy we Wrocławiu.

Uprzejmie informujemy, że na użytkowanym przez nas terenie został ponownie zamontowany szlaban wjazdowy. Po uzgodnieniach z pionem ochrony dojazd do łowiska od dnia 09.04.2018r., będzie możliwy przez Ośrodek Jazdy Konnej.

Pierwszy raz w tym roku spotkaliśmy się na użytkowanym przez Koło ,,Piechur” akwenie w miejscowości ,,Cienin”, rozpoczynając jednocześnie przygotowania do nadchodzącego wędkarskiego sezonu. 10 lutego 2018 r. kilkunastu członków naszego Koła spotkało się, aby popracować społecznie na rzecz stawu. Tradycyjnie do wykonania zainicjowano prace przy kładkach, karczowaniu zarośli, uprzątnięciu śmieci i wielu innych czynnościach, które mają na celu uporządkowanie akwenu i umilenie wolnego czasu spędzonego nad wodą.

Informujemy, że istnieje możliwość pozostawienia do opłat w sezonie 2018,

kart wędkarskich przy ulicy Kamieńskiego 13 (sklep zoologiczno-wędkarski)

w każdy poniedziałek w godz. 10-18 i sobotę w godz. 9-15

 

W dniu 12.01. 2018 r. o godz. 15.30 odbyło pierwsze Walne Zabranie Sprawozdawcze, koła nr 54 ,,Piechur” działającego przy Akademii Wojsk Lądowych.

Back to top