PZW "PIECHUR"  


Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Zwycięstwem Sebastiana zakończyła się III Tura Grand Prix Koła nr 54 Piechur, rozegrana 15.06.2019 r., na kanale Odry wzdłuż ulicy Toruńskiej.

Jeśli za oknem słońce a w kalendarzu koniec maja to znak, że niebawem odbędzie się piknik rekreacyjny Akademii Wojsk Lądowych połączony z obchodami Dnia Dziecka.

Dla Koła ,,Piechur” to okazja nie tylko do zaprezentowania swojej działalności statutowej ale przede wszystkim propozycja skierowana do najmłodszych a więc dzieci.

Zaplanowana z wielkim rozmachem impreza odbyła się 25 maja w Ośrodku Jeździeckim Raków. Piękna pogoda i okoliczności przyrody sprzyjały wspaniałej zabawie i relaksowi.

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy.....!!!

            W związku z pojawieniem sie zakazu postoju na całej długości wzdłuż ulicy Monopolowej, terenami prywatnymi przylegającymi do kanału oraz zmiennością nurtu wody w kanale żeglugowym na tym odcinku, uprzejmie informujemy, że trzecia tura zawodów  Grand Prix koła odbędzie się wzdłuż ul. Toruńskiej.

(Wjazd od strony mostów Jagielońskich)

II Tura Grand Prix Koła nr 54 Piechur za nami

Za nami II Tura Grand Prix Koła nr 54 Piechur. Zawody obyły się zgodnie z zaplanowanym kalendarzem, a więc w dniu 18.05.2019r. o godz. 6.00 sygnał trąbki rozpoczął rywalizację na kanale Odry w okolicy ulicy Bujwida.

 

Serdecznie zapraszamy na II Turę Grand Prix o tytuł „Mistrza Koła” nr 54 ,,PIECHUR”.

Termin zawodów gruntowych: 18.05.2019 r. (sobota) -  godz. 6.00

Miejsce zawodów gruntowych: Stara Odra - ul. Bujwida.

Pierwszą Rundą Grand Prix Koło nr 54 Piechur w dniu 13.04.2019r., otworzyło kolejny sezon wędkarski.

 

Informujemy, że w związku z feriami zimowymi dokonywanie opłat na sezon 2019 będzie możliwe od 04.02.2019r.

Przypominamy o możliwości przekazywania dokumentów do opłat w sklepie Zoologiczno - Wędkarskim
przy ulicy Kamieńskiego

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Zgodnie ze statutem PZW początek roku nasze Koło zaczęło od Walnego zebrania Sprawozdawczego, które odbyło się w dniu 11.01.2019 r. w Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.

 

Back to top