PZW "PIECHUR"  


 

Szanowne Koleżanki i Koledzy.....!!!

            W związku z pojawieniem sie zakazu postoju na całej długości wzdłuż ulicy Monopolowej, terenami prywatnymi przylegającymi do kanału oraz zmiennością nurtu wody w kanale żeglugowym na tym odcinku, uprzejmie informujemy, że trzecia tura zawodów  Grand Prix koła odbędzie się wzdłuż ul. Toruńskiej.

(Wjazd od strony mostów Jagielońskich)

Jeśli za oknem słońce a w kalendarzu koniec maja to znak, że niebawem odbędzie się piknik rekreacyjny Akademii Wojsk Lądowych połączony z obchodami Dnia Dziecka.

Dla Koła ,,Piechur” to okazja nie tylko do zaprezentowania swojej działalności statutowej ale przede wszystkim propozycja skierowana do najmłodszych a więc dzieci.

Zaplanowana z wielkim rozmachem impreza odbyła się 25 maja w Ośrodku Jeździeckim Raków. Piękna pogoda i okoliczności przyrody sprzyjały wspaniałej zabawie i relaksowi.

II Tura Grand Prix Koła nr 54 Piechur za nami

Za nami II Tura Grand Prix Koła nr 54 Piechur. Zawody obyły się zgodnie z zaplanowanym kalendarzem, a więc w dniu 18.05.2019r. o godz. 6.00 sygnał trąbki rozpoczął rywalizację na kanale Odry w okolicy ulicy Bujwida.

 

Serdecznie zapraszamy na II Turę Grand Prix o tytuł „Mistrza Koła” nr 54 ,,PIECHUR”.

Termin zawodów gruntowych: 18.05.2019 r. (sobota) -  godz. 6.00

Miejsce zawodów gruntowych: Stara Odra - ul. Bujwida.

Pierwszą Rundą Grand Prix Koło nr 54 Piechur w dniu 13.04.2019r., otworzyło kolejny sezon wędkarski.

 

Informujemy, że w związku z feriami zimowymi dokonywanie opłat na sezon 2019 będzie możliwe od 04.02.2019r.

Przypominamy o możliwości przekazywania dokumentów do opłat w sklepie Zoologiczno - Wędkarskim
przy ulicy Kamieńskiego

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Zgodnie ze statutem PZW początek roku nasze Koło zaczęło od Walnego zebrania Sprawozdawczego, które odbyło się w dniu 11.01.2019 r. w Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.

 

Back to top