BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS 


Konkurs stażowy NPROFIT


Agencja marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym wszystkich studentów zainteresowanych pozycjonowaniem oraz reklamą sponsorowaną, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.
Aby odbyć dwumiesięczny płatny staż należy przygotować projekt na jedno z dwóch zadań konkursowych.

Szanowni Państwo,

Wrocławskie Centrum Akademickie serdecznie zaprasza studentów i doktorantów wrocławskich uczelni do udziału w konkursie na dofinansowanie projektów akademickich w ramach Funduszu Aktywności Studenckich (FAST).

O dofinansowanie z budżetu miejskiego mogą ubiegać się wszystkie koła naukowe, organizacje i grupy studenckie działające przy wrocławskich uczelniach. Każdy ze zgłoszonych projektów ma szansę na dofinansowanie w wysokości do 5 000 zł. Na stronie internetowej  Wrocławskiego Centrum Akademickiego (wca.wroc.pl) znajdują się informacje szczegółowe dotyczące konkursu oraz wniosek o dofinansowanie i regulamin.

Na wnioski czekamy do 31 marca 2020 r.

Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi
Rynek 13, 50-101 Wrocław
tel.: + 48 71 770 20 05

 biuro współpracy

 

 

2 marca 2020 roku zainaugurowano kolejną edycję studiów w ramach programu Erasmus+. Tym samym w Akademii rozpoczął się tzw. „Orientation Day” – powitalny dzień dla zagranicznych studentów.

W miesiącu marcu Biuro Karier i Programu Erasmus będzie pełnić dyżur w dniu 07.03.2020 r. w godzinach 8:00 - 16:00.

Zapraszamy!

 

WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, RELACJE - RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU  „INŻYNIERKI 4.0” 

Drodzy Podchorążowie!

Zachęcamy do udziału w rekrutacji na studia w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w roku akademickim 2020/2021.

Drodzy Studenci!

Ruszyła kolejna rekrutacja na wyjazdy zagraniczne w ramach Programu Erasmus+.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki do skorzystania z oferty 3 miesięcznego płatnego stażu w Biurze Administracji i Bezpieczeństwa Fizycznego, Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Areszcie Śledczym we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów kierunku Zarządzanie do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Wydziale Personalnym AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Rekrutacji AWL.

W dniu 11.01.2020 r. Biuro Karier i Programu Erasmus będzie nieczynne.

Biuro Karier i Programu Erasmus będzie pełnić dyżur w dniu 18.01.2020 r. w godzinach 8:00 - 16:00.

 

Zapraszamy!

 SPRAWDŹ SIĘ W PRAKTYCE!

Zdajemy sobie sprawę jak stresującą sytuacją może być przyjście na praktyki do nieznanej firmy – obawa przed godzinami parzenia kawy, wyobcowanie i dziesiątki innych ważnych dla Nas wątpliwości. Skąd to wiemy? Bo część z Nas sama jest po praktykach! Niezależnie od tego czy jesteś studentem i poszukujesz praktyk z uczelni, czy posiadając doświadczenie w innej dziedzinie chcesz podjąć praktyki „dla siebie” oraz zobaczyć jak wygląda praca w konkretnym dziale – zapraszamy Cię do zaaplikowania!

WIĘCEJ INFORMACJI

Stażysta poszukiwany!

Jeśli jesteś osobą energiczną i pomysłową, nie ukończyłeś 24 roku życia i studiujesz w trybie zaocznym, to ten staż jest dla Ciebie 😊

Firma Lindenwood poszukuje osoby na trzymiesięczny, płatny staż.

Jesteś kreatyny i otwarty na nowe doświadczenia?

Nie boisz się wyzwań?

 

Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do aplikowania na staż im. Roberta Schumana organizowany przez Parlament Europejski.

Zgłoszenia od kandydatów na staż będą przyjmowane od 1 do 30 listopada.

 

Drodzy Studenci!

Biuro Karier i Programu Erasmus przypomina o trwającej rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w celu studiowania lub odbywania praktyk
w ramach Programu Erasmus+.

Rekrutacja trwa do dnia 31 października 2019 r.

WyGoogluj Sobie Staż w Agencji SEO!

Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie.

Do wygrania jest 3-miesięczny płatny staż stacjonarny (we Wrocławiu lub Wałbrzychu) albo online. Zwycięzcy sami zadecydują o formie odbycia stażu oraz wybiorą dział, w którym chcą zdobywać doświadczenie zawodowe. Otrzymają też wynagrodzenie w wysokości 3000 zł oraz szansę na stałe zatrudnienie.

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo-finansowym. Zaufały nam 34 miliony klientów w 16 krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca klienta, Miejsce pracy: Wrocław i okolice.

Drodzy Studenci!

Mamy dla Was propozycje praktyk na Słowacji. 

Biuro Karier i Programu Erasmus dnia 26.10.2019 r. pełni dyżur w godzinach od 9.00 do 17.00.

Budynek nr 7 pok. 1.22

tel.: 261 658 702 

Szanowni Państwo,

ze względu na duże zainteresowanie wyjazdami dla pracowników oraz nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć lub odbywania szkoleń, Biuro Karier i Programu Erasmus przedłużyło rekrutację.

Drodzy Studenci oraz przyszli Absolwenci!

 

Biuro Karier i Programu Erasmus serdecznie zaprasza Was do wzięcia udziału w nadchodzącej rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w celu studiowania lub odbywania praktyk w ramach Programu Erasmus+.

Rekrutacja rozpocznie się w dniu 1 października 2019 r. i potrwa do dnia 31 października 2019 r.

Szanowni Państwo!


Biuro Karier i Programu Erasmus, serdecznie zaprasza pracowników oraz nauczycieli akademickich AWL do wzięcia udziału w nadchodzącej rekrutacji na wyjazdy w celach szkoleniowych (STT) oraz prowadzenia zajęć (STA), w ramach Programu Erasmus+.

Rekrutacja rozpoczęła się w dniu 2 września 2019 r. i potrwa aż do 30 września 2019 r.

Biuro Karier i Programu Erasmus

znajduje się w budynku nr 7, piętro I,

pok. nr 1.19 i 1.22!

Zapraszamy!

 Pan ppłk Piotr Szczepański - Prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie oraz Pani Magdalena Łukaszewska spec. ds. doradztwa zawodowego         Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej we Wrocławiu/ wystawca na akademickich Targach Pracy      Uczestnicy oraz wystawcy akademickich Targów Pracy

 

    W dniu 23.10.2018r. o godz.09.00-15:30 w Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki, odbyły się akademickie TARGI PRACY.

Uroczyste otwarcie Targów Pracy nastąpiło o godzinie 9:30, którego dokonal Pan ppłk Piotr Szczepański - Prodziekan ds.studenckich Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie oraz Pani Magdalena Łukaszewska spec. ds. doradztwa zawodowego z BKIPE. Pierwsze w tym roku akademickim Targi Pracy zorganizowane przez Biuro Karier i Programu Erasmus szczególnie zaadresowane były do studentów, którzy są na początku swojej kariery zawodowej, którzy poszukują dla siebie ścieżki rozwoju edukacyjno- zawodowej. Potrzeba organizacji tego typu przedsięwzięć z ich udziałem wynika między innymi z oczekiwań artykułowanych w ankietach dotyczących monitoringu losów zawodowych absolwentów. Jest to również efekt  rozmów oraz doświadczeń wyniesionych z ostatnich wizytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej, aby podejmować działania zmierzające do przybliżania studentom realiów rynku pracy oraz kreowania studentom możliwości bezpośrednich spotkań z pracodawcami.

 

Back to top