BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS 


Biuro Karier i Programu Erasmus dnia 19.10.2019 r. pełni dyżur w godzinach od 9.00 do 17.00.

Budynek nr 7 pok. 1.22

tel.: 261 658 702 

Drodzy Studenci!

Biuro Karier i Programu Erasmus przypomina o trwającej rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w celu studiowania lub odbywania praktyk
w ramach Programu Erasmus+.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Zakładzie Karnym nr 2 we Wrocławiu.

Szanowni Państwo,

ze względu na duże zainteresowanie wyjazdami dla pracowników oraz nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć lub odbywania szkoleń, Biuro Karier i Programu Erasmus przedłużyło rekrutację.

Drodzy Studenci oraz przyszli Absolwenci!

 

Biuro Karier i Programu Erasmus serdecznie zaprasza Was do wzięcia udziału w nadchodzącej rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w celu studiowania lub odbywania praktyk w ramach Programu Erasmus+.

Rekrutacja rozpocznie się w dniu 1 października 2019 r. i potrwa do dnia 31 października 2019 r.

Szanowni Państwo!


Biuro Karier i Programu Erasmus, serdecznie zaprasza pracowników oraz nauczycieli akademickich AWL do wzięcia udziału w nadchodzącej rekrutacji na wyjazdy w celach szkoleniowych (STT) oraz prowadzenia zajęć (STA), w ramach Programu Erasmus+.

Rekrutacja rozpoczęła się w dniu 2 września 2019 r. i potrwa aż do 30 września 2019 r.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Areszcie Śledczym we Wrocławiu.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów kierunku Zarządzanie do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Wydziale Personalnym AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Rekrutacji AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus

znajduje się w budynku nr 7, piętro I,

pok. nr 1.19 i 1.22!

Zapraszamy!

 Pan ppłk Piotr Szczepański - Prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie oraz Pani Magdalena Łukaszewska spec. ds. doradztwa zawodowego         Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej we Wrocławiu/ wystawca na akademickich Targach Pracy      Uczestnicy oraz wystawcy akademickich Targów Pracy

 

    W dniu 23.10.2018r. o godz.09.00-15:30 w Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki, odbyły się akademickie TARGI PRACY.

Uroczyste otwarcie Targów Pracy nastąpiło o godzinie 9:30, którego dokonal Pan ppłk Piotr Szczepański - Prodziekan ds.studenckich Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie oraz Pani Magdalena Łukaszewska spec. ds. doradztwa zawodowego z BKIPE. Pierwsze w tym roku akademickim Targi Pracy zorganizowane przez Biuro Karier i Programu Erasmus szczególnie zaadresowane były do studentów, którzy są na początku swojej kariery zawodowej, którzy poszukują dla siebie ścieżki rozwoju edukacyjno- zawodowej. Potrzeba organizacji tego typu przedsięwzięć z ich udziałem wynika między innymi z oczekiwań artykułowanych w ankietach dotyczących monitoringu losów zawodowych absolwentów. Jest to również efekt  rozmów oraz doświadczeń wyniesionych z ostatnich wizytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej, aby podejmować działania zmierzające do przybliżania studentom realiów rynku pracy oraz kreowania studentom możliwości bezpośrednich spotkań z pracodawcami.

 

Back to top