SAMORZĄD STUDENCKI

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Sali Orła Białego miało miejsce zakończenie i podsumowanie plebiscytu „Najlepszy wykładowca cywilny i wojskowy w roku akademickim 2016/2017” organizowanego przez Radę Samorządu Studenckiego w sierpniu i wrześniu. Studenci oraz Absolwenci mogli oddać głos na swoich faworytów w dwóch kategoriach – wykładowca cywilny oraz wykładowca wojskowy.

W dniach 30 listopada – 3 grudnia 2017 r. odbył się Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Forum Uczelni Technicznych na Politechnice Gdańskiej. Celem Zjazdu było przyjęcie sprawozdania z działalności ustępującego Prezydium Forum Uczelni Technicznych oraz wybór nowego na nadchodzący rok.

W dniach 24 – 26.11.2017 r. odbył się XXIV Konwent Przewodniczących Samorządów Studenckich w Warszawie. Akademię Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki reprezentowali członkowie Rady Samorządu Studenckiego.

W dniach 26-29 października we Wrocławiu odbywała się Sesja Robocza Forum Uczelni Technicznych, którego gospodarzem był Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej.

W tym czasie spotkali się Delegaci 28 uczelni technicznych z całej Polski, aby dyskutować o problemach, wymienić doświadczenia czy zacieśnić współpracę między samorządami studenckimi.

W dniach 11 – 14.05.2017 r. odbył się XXVII Zjazd Komisji Uczelni Mundurowych w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych reprezentowali członkowie Rady Samorządu Studenckiego: Klaudia Mulka oraz Aleksandra Rzepecka.