WYDZIAŁ NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Już po raz trzeci studenci Naukowego Koła Psychologicznych Aspektów Bezpieczeństwa zorganizowali zbiórkę na rzecz akcji „Otwórz serce - może ktoś go potrzebuje".

Zbiórka przeprowadzona na terenie WSOWL ma na celu obdarowaniu najbardziej potrzebujących dzieci.

W ramach akcji studenci odwiedzili podopiecznych wrocławskich placówek: Fundację Tobiaszków, gdzie wręczyli 40 paczek, a także Wroclawskie Centrum Opieki i Wychowania – 159 paczek.
To prawie dwa razy więcej niż w ubiegłym roku.

Na przybyłych studentów czekała niespodzianka w postaci występów artystycznych podopiecznych oraz ręcznie zrobionych prezentów mikołajkowych.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do finalnego sukcesu akcji. Dziękujemy kadrze i pracownikom WSOWL, podchorążym oraz studentom cywilnym.

Zachęcamy wszystkich serdecznie do czynnego udziału w kolejnej akcji charytatywnej.

zdjęcia: Anna Parys