STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH   


Nauczyciele SJO na konferencji IATEFL

W dniach 21-23 września 2018 r. nauczyciele Studium Języków Obcych uczestniczyli w międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego (IATEFL) przy współpracy Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej. Jej celem była wymiana doświadczeń na temat aktualnych trendów w nauczaniu i uczeniu się języka obcego oraz zapoznanie się z najnowszymi badaniami w tym zakresie. Warsztaty i wykłady prowadzone były przez prelegentów z 16 krajów, między innymi z Bułgarii, Czech, Francji, Irlandii, Izraela, USA, Węgier i Wielkiej Brytanii.

Zajęcia z języka angielskiego na DFN

W dniu 22 września 2018 r. Studium Języków Obcych gościło uczestników XXI. edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

W dniach 27-29 września br. troje nauczycieli Studium Języków Obcych (SJO) wzięło udział w szkoleniu egzaminatorów zorganizowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną Języków Obcych MON (CKEJO MON).

W trakcie tegorocznej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki zaprezentowało się także Studium Języków Obcych. W ramach imprezy w dn. 23 września br. ppłk dr Mikołaj Kugler - starszy wykładowca i Kierownik SJO - przeprowadził zajęcia warsztatowe pt. „Egzaminy ze znajomości języka angielskiego wg STANAG 6001 - czym są i jak się do nich przygotować?”.

W dniach 4-5.09 br. w Studium Języków Obcych rozpoczęła się kolejna edycja stacjonarnych kursów języka angielskiego na poziomach 1, 2 oraz 3 wg STANAG 6001.

 

Back to top