AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH 


W Sali Tradycji Akademii Wojsk Lądowych odbyło się uroczyste pożegnanie kpt. Jarosława Szydełko i st. chor. Krzysztofa Jarząbka, którzy z dniem 30 czerwca kończą zawodową służbę wojskową.

Prorektor ds. Wojskowych płk dr inż. Jacek Narloch, żegnając bohaterów uroczystości, w imieniu Rektora-Komendanta AWL, podziękował za sumienną służbę i życzył pomyślności na nowej drodze życia – Dziękuję za lata służby na rzecz naszego kraju w Akademii Wojsk Lądowych. Życzę, abyście Panowie dalej rozwijali swoje pasje oraz realizowali kolejne plany.

- To bardzo trudna decyzja rozstać się z mundurem. Dziękuję przełożonym i kolegom za wsparcie i wspólnie przepracowane lata – powiedział kpt. Jarosław Szydełko.

***

30 czerwca br. w Sali Tradycji odbyła się również uroczystość pożegnanie oficerów kończących służbę w Akademii, odchodzących na stanowiska służbowe w innych Jednostkach Wojskowych.

- Dziękuję Panom za Wasz profesjonalizm i oddanie w służbie Ojczyźnie – powiedział Prorektor ds. Wojskowych płk dr inż. Jacek Narloch.  Życzył żegnanym oficerom również wielu sukcesów i powodzenia w dalszej służbie.


tekst: AWL

zdjęcia: Marek Kańtoch

 

Back to top